Mersin Ev Taşıma Şirketleri

Mersin DOĞANAY evden eve taşımacılık ile garantili sigortalı taşıma hizmeti alabilirsiniz. Firma olarak çalışmalara başlamadan önce randevu talebinde bulunan müşteriler için önce ön görüşme yapılır. Sonrasında çalışmaya karar verilirse müşterinin evine ekspertiz ekibi gönderilir. Ekspertiz incelemesi sonucunda eşyaların genel durumu saptanır ve ona göre çalışma planı ve fiyat bilgisi müşteriye sunulur. Bu şekilde başlayan ilk nakliye süreci eşyaların doğru şekilde paketlenip ambalajlanmasından, nakliye araçlarına dizilim ve yeni adreslere teslim edilinceye kadar devam eder. Bu şekilde tüm nakliye işleri bu çerçevede plan ve program çerçevesinde devam eder. Bu şekilde sağlıklı, kaliteli ve başarılı bir nakliye işlemi uygulanır. Siz değerli müşterilerin talepleri de unutulmayarak müşterilerin isteklerine göre nakliye hizmetleri verilmeye çalışılır.

Doğanay Evden Eve Taşımacılık

Nakliye Hizmetleri Olarak Neler Yapmaktayız?

Mersin Ev Taşıma Şirketleri kalitesiyle siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz nakliye hizmetleri olarak şunları yapmaktayız;

  • Ekspertiz hizmetleri
  • Eşya paketleme ve ambalajlama
  • Depolama hizmetleri
  • Asansörlü nakliye hizmeti
  • Parça eşya taşıma hizmeti
  • Ofis ve ev eşya taşıma hizmetleri
  • Fabrika taşımacılığı
  • Şehir içi nakliye
  • Şehirler arası nakliye gibi daha pek çok nakliye hizmetlerini siz değerli müşterilerimiz için yapmaktayız. İhtiyaca göre müşterimiz hangi hizmet türünü istiyorsa ona göre bir program hazırlıyor ve bu program çerçevesinde çalışmalarımız şekillendiriyoruz. Bu şekilde tüm nakliye çalışmalarımızı bu şekilde biçimlendiriyor ve çalışmalarımızı istikrarlı bir şekilde devam ettiriyoruz.

Eşyaların Taşınmasında Uzman Personelle Destek Veriyoruz

Mersin evden eve taşımacılık firmaları aracılığı ile taşınma işlerinizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Eşyaların taşınmasında uzman personel eşliğinde sizlere destek vermeye çalışıyoruz. Böylece eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasına katkı sağlıyoruz. Ortama ve eşyalara zarar gelmeden eşyaların taşınması konusunda uzman personelimiz size en iyi şekilde destek olmaya çalışmaktadır. Eşyaların taşınmasında gösterilen hassasiyet eşyaların montaj ve kurulumunda da gösterilmektedir. Böylece eşyalar hem taşınırken hem de yerleştirilirken dikkatli ve titiz bir şekilde işlemler uygulanır. Siz de garantili ve güvenilir taşımacılığın adresi olarak çalışmalarınızda bizleri tercih edebilirsiniz. Bizimle iş birliği içerisinde olmak için bizimle iletişime geçmeniz ve randevu talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Etiketler: , , , , , ,

Değerli görüşlerinizi bizden esirgemeyin.